przedszkolaczki

Witamy ,

Na stronie fotokos są już dostępne zdjęcia z sesji. Serdecznie zapraszamy do oglądania ;)

Link ---->    Zdjęcia fotokos

Hej hej drodzy rodzice.

Po wczorajszym zebraniu Rady Rodziców naszego przedszkola chciałabym przekazać Wam znowu pare informacji.

1. FOTOGRAF Po burzliwych naradach wybraliśmy wreszcie fotografa który w tym roku będzie robił zdjęcia dzieciakom. Zdjęcia są oczywiście dobrowolne. Terminy sesji będą wywieszone w przedszkolu i ja także będę o nich tu informować jak tylko zostaną ustalone . Sesji będzie prawdopodobnie 3.
Tzn ; sesja jesienno - zimowa która odbędzie się w listopadzie bądź początek grudnia. Pani fotograf będzie miała 2 tła - osobno jesień i osobno zimę i będzie robić dzieciom zdjęcia indywidualne na każdym z nich pare ujęć. Następnie zostaną one wrzucone na jej stronę internetowa z której po numerkach będziemy zamawiać zdjęcia i ilość kopii. Ceny uważam są bardzo przystępne (i dużo niższe niż w zeszłym roku ) tzn 10 zł zdjęcie i 4 zł kopia. Ja będę potem zbierać te zapisy osobiście lub internetowo jeszcze zobaczymy.
Potem będzie sesja w styczniu na balu przebierańców zdjęcia grupowe. A następnie na wiosnę taka wiosenno - wielkanocna. ( Jeśli ktoś jest innej wiary to tylko akcenty wiosenne ������).

2. Najbliższy bal z kiermaszem.
Wszystko w sumie opisałam w poprzednim moim poście i były tez karteczki w szafkach jeśli ktoś nie dostał mogę wysłać kopie na maila.
Z nowości padł pomysł , że do fantów na kiermasz możemy także dołączać jakieś przetwory typu grzybki marynowane ,czy powidła , dżemy itp na sprzedaż oczywiście .
Na zabawie będzie tez malowanie buziek dla dzieci (bezpłatnie).
Rzeczy już zbieramy u Pani Asi także zachęcam do przynoszenia. Szukam także chętnych rodziców do pomocy tego dnia czyli 28 listopada (środa). Oraz 2 chętnych osób do upieczenia po cieście . Czy znalazły by się jakieś dobre duszyczki ??
Jak również prosimy tatusiów do pomocy przy ustawianiu stołów w szkole.

20 listopada mamy zebranie nasze grupowe i konsultacje indywidualne z Panią Asia, zatem tego dnia mogę odpowiedzieć jeszcze na jakieś pytania i omówimy jeszcze raz ten temat.

Oczywiście jeśli macie jakieś pytania możecie śmiało pisać tutaj bądź do mnie na priv.

Paulina ( mama Otyli)

Drodzy rodzice,

Rada Rodzicielska naszego przedszkola organizuje bal jesienny dla rodzin, który odbędzie sie w szkole dn. 21 listopada br, od 17:00 do 19:00.
Będzie to bal charytatywny połączony z kiermaszem, wszystko na rzecz chorego Kacperka który ma glejaka mózgu.

Informacji co do balu jest dość dużo wiec postaram się je wypunktować aby trzymało się to wszystko ładu i składu;
1. Będzie to bal przebierańców , fajnie by było by dzieci były ubrane w kolorach jesieni, panie na zajęciach w przedszkolu mają z dzieciakami robić opaski na ten bal, z listeczkami.
2. Miała być sprzedaż biletów ale okazało się że nie możemy tego zrobić gdyż musiało by to być opodatkowane <sic!> , więc przy wejściu do szkoły bedą stać rodzice z puszkami do których prosimy o wrzucanie datku / wejściówki.
3. Będziemy także sprzedawać kawę i herbatę oraz ciasto znowu przy pomocy puszek.
4. O upieczenie ciast proszeni są rodzice. Ustaliłyśmy że robimy po 2 ciasta (duża blacha) na grupę zatem proszę czy są jakieś chętne 2 osoby do upieczenia czegoś pysznego?
5. Są także potrzebny ochotnicy (3-4 osoby) do pomocy przy organizacji wydarzenia. Będziemy przewozić rzeczy z przedszkola do szkoły i potrzebne są osoby do pomocy od 14:30 i do obsługi stoisk także.
5. Na balu będzie zabawa na sali gimnastycznej i zabawa w tworzenie jeżyków z warzyw która odbywać sie będzie w stołówce (każda grupa będzie wołana osobno gdyż nie ma miejsca by wszyscy mogli je robić w tym samym czasie).
6. Poszukujemy także animatorek / animatorów którzy zgodzili by sie oczywiście, pro publico bono, tego dnia tańczyć i zabawiać dzieciaki. Może znacie kogoś kto by się tego podjął przez 2 h??
7. Każda z grup jest proszona o przyniesienie materiałów potrzebnych do organizacji zabawy. Naszej grupie w przydziale padło przyniesienie kubków na zimne napoje - 300 szt i kubków na gorące napoje 200 szt. Więc sugęrują zbiórkę pieniążków na ten cel, lub może ktoś ma takie kubki na zbyciu i mógłby je na ten cel przeznaczyć to bedzie super.
Ja się zdeklarowałam że przyniosę herbatę bo akurat zawodowo mam do niej dostęp i zalega mi nadmiar w domu :P
8. Każda grupa jest tez proszona o przyniesienie 1 zgrzewki wody mineralnej 1,5 L dla dzieciaków do picia.
9. Na balu odbędzie się tkże kiermasz charytatywny dlatego prosimy o przynoszenie na ten cel fantów na sprzedaż - tzn pluszaków, zabawek, puzzli, gier itp najlepiej w b.dobrym stanie lub może ktoś ma jakieś nieotwarte i niepotrzebne zabawki to także chętnie. Zabawki dostarczamy do wychowawczyni P. Asi do 16 listopada (piątek).

Na balu jedzenie i picie dla dzieciaków będzie darmowe dla rodziców jak pisałam powyżej odpłatnie gdyż zbieramy datki na cel dobroczynny. Zapraszamy także dziadków, ciocie, rodzeństwo i wszystkich chętnych.

Cała ogranizacja spoczywa na naszych barkach i to od nas wszystkich zleży czy będzie fajnie tego dnia.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie.

Witamy,

Strona powstała w celu ułatwienia komunikacji z rodzicami. Więc zachęcam do komentowania i dzielenia się opiniami.

Zbiórka 20 zl na wszelkie okazje odbędzie się na zebraniu rodziców na konto(nr.podam na zebraniu) lub pieniężnie do ręki. W najbliższym czasie oprócz dnia nauczyciela nie ma żadnej okazji, a jak informowałem już na grupie FB na tą okazję wyłożę ja, a później odciągnę to z całości. Resztę okazji pokryjemy z zbiórki.
Pytania można kierować w komentarzach lub w formularzu na podstronie "Kontakt"

Z góry dziękujemy za pomoc i wyrozumiałość ;)
Rada Rodziców gr.I